Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Sądne dni ŁKS-u...

W środę 31 grudnia 2008 roku do ratusza wpłynęło pismo Komisji Rewizyjnej Łomżyńskiego Klubu Sportowego (jej szefem jest z-ca prezydenta Marcin Sroczyński) informujące, że wszyscy członkowie zarządu klubu złożyli rezygnacje ze swoich funkcji i ŁKS nie posiada zarządu zdolnego do działań prawnych. W poniedziałek 5 stycznia 2009 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży wypowiedziało ŁKS Łomża umowę najmu pomieszczeń w hotelu i użytkowania stadionu przy ul. Zjazd. W środę 7 stycznia 2009 roku podpisany przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego wniosek o ustanowienie kuratora dla ŁKS został złożony do Sądu Rejonowego w Łomży.


Jak informuje Urzęd Miejski w Łomży „prezydent we wniosku nie wskazał kandydata na kuratora prosząc, aby zgodnie z art. 30 ust. 1 ustawy Prawo o Stowarzyszeniach, to Sąd z własnej inicjatywy taką osobę wyznaczył”.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę