Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Jeden człowiek nie zniszczy tej tradycji...

Taki napis mogliśmy dzisiejszego poranka zauważyć mieszkańcy Łomży obok jednego z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście. Nocą w Łomży wywieszono cztery transparenty ŁKS-u... Dwa wywieszono przy ulicy Aleja Piłsudskiego (przy Kauflandzie i w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego i Legionów), jeden na Zjeździe przy stadionie miejskim, a czwarty zawisł na Starym Rynku tuż przed ratuszem.


Transparenty – jak napisano na stronie internetowej kibiców ŁKS-u Łomża – wyrażają „ból kibiców spowodowany niekorzystnymi dla ŁKS-u decyzjami Władz Miejskich oraz głównego sponsora - Browaru Łomża”.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę