Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Kurator znowu pojawi się w ŁKS-ie?

- Na pewno klub nie ma zarządu i to jest informacja, która teraz będzie przekazana m.in. do sądu i to sąd zdecyduje czy należy tam powołać kuratora – mówił w środę na antenie Polskiego Radia Białystok zastępca prezydenta Łomży Marcin Sroczyński. Podczas poniedziałkowej sesji Rady Miasta pełnomocnik klubu mecenas Remigiusz Fabiański dobitnie przypominał, że klub nie ma władz od 22 września i aby ŁKS ratować najpierw trzeba powołać kuratora.

Przypomnijmy przed rokiem – 15 stycznia 2008 roku – kuratorem borykającego się z kłopotami finansowymi i organizacyjnymi ŁKS-u Łomża został Jan Gąsiorek. Jego władza w klubie trwał nieco ponad miesiąc (do 20 lutego 2008).
Kurator do czasu wyłonienia prawowitych władz klubu prowadzi jego bieżące sprawy, ale jego podstawowym zadaniem jest zwołanie Walnego Zgromadzenia Członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego i doprowadzenie do powołania nowego zarządu.   

Zgodnie z wyliczeniami członków ostatniego zarządu ŁKS-u na ratowanie klubu natychmiast potrzebne jest 450 tys zł. Te pieniądze działacze klubu chcieli (i chcą) pozyskać z kasy miasta.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę