Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Mikołajki

Już 5 grudnia do przedszkola zawitały dwa Mikołaje, a to w związku z imieninami Mikołaja -6 grudnia- i tradycyjnymi Mikołajkami. Dzieci z wielkim napięciem wysłuchały o trudach podróży Mikołajów z powodu braku śniegu. Każda z grup otrzymała worek nowych zabawek do grupy, a każde dziecko otrzymało słodki upominek. Dzieci podziękowały gorąco, jak tylko one potrafią, wierszykami i piosenkami. Mimo zmęczenia Mikołaje zatańczyły z dziećmi i powędrowały dalej. Obiecały jednak wrócić na Choinkę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 13 grudnia 2008 21:06
Data ostatniej edycji: nie, 14 grudnia 2008 16:37:29

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę