Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Piłkarskie „Złote Lwy Gdańskie” dla Łomży

Rewelacyjnie spisali się młodzi piłkarze ŁKS-u Łomża w turnieju piłki nożnej „Złote Lwy Gdańskie” organizowanego przez Klub „Lechię Gdańsk”. Zawodnicy Łomżyńskiego Klubu sportowego rocznika 1993 w bardzo silnie obsadzonym turnieju zdobyli pierwsze miejsce.


W Gdańskim turnieju wystartowały młodzieżowe drużyny piłkarskie m.in. Lechii Gdańsk, Arki Gdynia, Gedanii Gdańsk, czy kadry województwa warmińsko- mazurskiego. 14-osobowa reprezentacja ŁKS-u Łomża, której trenerem jest  Marcin Mroczkowski, składa się z uczniów klasy o profilu piłki nożnej z Publicznego Gimnazjum Nr 8 w Łomży.  Z łomżan najwięcej goli – 7 - strzelił Patryk Szymański. O dwie bramki mniej zdobył Adrian Mleczek (5), a o trzy Maciej Malinowski i Rafał Godlewski (po 4).     

Trenerem grupy Marcin Mroczkowski specjalne podziękowania kieruje pod adresem Marcina Trojanowskiego, Urzędu Miasta Łomży oraz dyrekcji Publicznego Gimnazjum Nr 8 w Łomży, którzy pomogli w sfinansowaniu transportu na turniej.

Oto skład zwycięskiej drużyny ŁKS-u Łomża (rocznik 1993)
Szymański Patryk -7 bramek
Mleczek Adrian -5 bramek
Malinowski Maciej -4 bramki
Godlewski Rafał -4 bramki
Guziak Patryk -2 bramki
Poteraj Piotr -2 bramki
Konopka Marcin -1 bramka
Pyko Bartosz -1 bramka
Przybyłko Kamil -1 bramka
Choiński Dawid
Matlak Jakub
Mackiewicz Paweł
Kacprzyk Daniel
Wzorczykowski Tomasz

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę