Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomża, Kraków,... Parma?

Główne zdjęcie
Rafał Boguski jeszcze jako zawodnik ŁKS-u Łomża

Jeszcze w 2005 roku biegał po boisku w Łomży, a już niebawem być może zagra w barwach włoskiej Parmy. Rafał Boguski, wychowanek ŁKS-u Łomża, a piłkarz Wisły Kraków i reprezentant Polski, wpadł w oko wysłannikom FC Parma i HSV Hamburg, którzy oglądali go podczas meczu Wisły Kraków z Odrą Wodzisław Śląski. W tym meczu Rafał Boguski strzelił aż trzy gole...


Rafała Boguskiego dla polskiej, a teraz być może i światowej piłki, odkrył Jerzy Engel jr, który przed kilkoma laty trenowała ŁKS Łomża.
- Rafał Boguski to piłkarz, który za dwa - trzy lata może grać w reprezentacji Polski.- mówił wiosna 2005 roku Jerzy Engel jr i jak się okazuje nie mylił się.
Syn byłego trenera reprezentacji Polski i ówczesnego szkoleniowca Wisły Kraków doprowadził do – jak wówczas mówiono – największego transferu w historii trzeciej ligi i przejścia Boguskiego za 300 tys zł z ŁKS-u Łomży do Wisły Kraków. Boguski zabłysną jednak nie w klubie „Białej Gwiazdy”, ale w pierwszoligowych GKS Bełchatów, do którego wypożyczono go z Krakowa.
 
W piątek podczas meczu Wisły Kraków z Odrą Wodzisław Śląski Rafał Boguski zrobił piorunujące wrażenie na wysłannikach włoskiej FC Parmy i niemieckiego HSV Hamburg, którzy – jak podaje „Dziennik” przyjechali... obserwować Pawła Brożka.
„Jeśli kiedyś zgłosi się po mnie fajny zagraniczny klub, to podejmę wyzwanie” – zapowiedział dziennikowi wychowanek ŁKS-u. Nim jednak Boguski wybierze się na boiska zespołów europejskich chce ostatecznie przekonać do siebie selekcjonera reprezentacji Polski Leo Beenhakkera.

Zobacz, jak Boguski strzelił hat-tricka


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę