środa, 16 października 2019 napisz DONOS@

Hat trick Boguskiego

Rafał Boguski, wychowanek ŁKS Łomża, został bohaterem 17 kolejki piłkarskiej ekstraklasy. W meczu mistrza Polski Wisły Kraków z Odrą Wodzisław Śląski Boguski strzelił trzy gole zapewniając „Białej Gwieździe” zwycięstwo 3:1. Rafał Boguski na hat trick potrzebował 25 minut i dobrych zagrań kolegów z drużyny.

Rafał Boguski jeszcze jako piłkarz ŁKS Łomża
Rafał Boguski jeszcze jako piłkarz ŁKS Łomża

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo. Po przerwie kibice na brak goli nie mogli już narzekać. Worek z bramkami rozwiązał w 52. minucie Rafał Boguski, wykorzystując podanie Pawła Brożka. Zaledwie 10 minut później Boguski podwyższył na 2:0 wykorzystując znakomite zgranie Marka Zieńczuka. Ten sam zawodnik przyczynił się także do gola strzelonego przez  Boguskiego w 77 minucie meczu.
Honorowego bramkę piłkarze Odry zdobyli w 82. minucie gry.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę