Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Stadion po raz kolejny później

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać stadion po modernizacji

Ogłoszony w połowie października przetarg, który ma doprowadzić do wyłonienia wykonawcy tzw. drugiego etapu modernizacji miejskiego stadionu przy ul. Zjazd w Łomży nie ma szans na zakończenie w tym roku. Ratusz znowu przesuną termin składania przez wykonawców swoich ofert cenowych. Nowy wyznaczono dopiero na 6 stycznia 2009 roku.

To już drugie przesunięcie terminu w tym przetargu. Początkowo otwarcie ofert wyznaczono na 14 listopada, później przesunięto to na 8 grudnia, a teraz aż na 6 stycznia 2009 roku. Ratusz przesunięcia terminu tłumaczy „licznymi zapytaniami do SIWZ” oraz „prośbami Oferentów”.
Przypomnijmy przedsięwzięcie dotyczy dokończenia zaczętego w 2006 roku remontu stadionu przy ulicy Zjazd. Obejmuje ono budowę zachodniej - zadaszonej trybun głównych na ok. 1760 miejsc, 3-kondygnacyjnego budynku obsługi zawodów z pomieszczeniami zaplecza, a także dwóch kortów tenisowych z trybunami, bieżni głównej i treningowej, skoczni i rzutni oraz piłkarskiego boiska treningowego ze sztuczną nawierzchnią na placu pomiędzy WORD-em a  MPWiK-iem. Wszystko – zgodnie z specyfikacja przetargową ma być gotowe na 15 grudnia 2010 roku. Termin ten zapisano ogłaszając przetarg i dotychczas, mimo dwukrotnego odłożenia w czasie terminu składania ofert, nie wprowadzono zmian.
Do sfinansowania modernizacji stadionu przy ul Zjazd w Łomży dorzuci się Unia Europejska w ramach RPOWP 2007-2013. Na modernizację stadionu – którą wstępnie wyceniono na 22 mln zł - miasto ma otrzymać z tego programu 11 mln zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę