Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Kaczyńska na podium

Główne zdjęcie
Anna Kaczyńska

Anna Kaczyńska wychowanka Łomżyńskiego Klubu Karate wywalczyła trzecie miejsce w Kumite Seniorek Open podczas odbywających się w Warnie w Bułgarii Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin. Tym samym łomżanka, która dziś trenuje w Białymstoku, po raz kolejny potwierdziła swoją przynależność do najlepszych zawodniczek w Europie.

W sumie podczas rozgrywanych w Bułgarii Mistrzostw Europy startowało 130 zawodników z siedemnastu Państw W Warnie Polskę reprezentowało 26 zawodników w tym dwie łomżanki. Poza Anną Kaczyńską na matach zaprezentowała się także Aleksandra Zajkowska, która w kategorii kumite juniorów do 55 kg zajęła szóste miejsce.  
Drużynowo Polacy zajęli pierwsze miejsce zdobywając aż 16 medali indywidualnych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę