Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

25 listopada - Światowy Dzień Misia

Czy można wyobrazic sobie świat dziecka bez pluszowego misia? Zapewne wszyscy pokręcimy przecząco głową. Pluszowy miś to dla dziecka przytulanka, która jest milutka w dotyku, która nie krzyczy na dziecko, nie odepchnie dziecka, nie powie "jesteś niegrzeczy", której można wyżalić się na ucho powierzając najskrytsze tajemnice. Miś nie chodzi do pracy, nie wyjeżdża za granicę, poprostu zawsze JEST, gdy go dziecko potrzebuje.

Właśnie dlatego nasze przedszkole świętowało Dzień Pluszowego Misia. Już od rana w każdej z grup przymierzano i pasowano opaski z uszkami; maluszki-żółte, średniaki-pomarańczowe, starszaki , jedni czerwone , drudzy niebieskie. Napięcie rosło z każda chwilą. Zaraz po śniadaniu wszystkie misiaki - przedszkolaki zebrały się w największej sali zabaw. Wtedy to przybyła para dużych misiów,  Miś i jego żona Miśka. Zaczęły się tańce, pląsy i szaleństwo na całego. W przerwach dzieci poznały historię misia Teddy, prezentowały wybrane z literatury opowieści o różnych misiach, rozwiązywały zagadki muzyczne, brały udział w konkursach np. "Kto pierwszy wyliże miód z talerzyka?". Uroczystość zakończono pamiątkowymi zdjęciami. Każde dziecko otrzymało misiowy batonik.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 26 listopada 2008 16:00
Data ostatniej edycji: śr, 26 listopada 2008 21:22:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę