Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Gratulujemy Karolkowi i Karolince !

Kolejny sukces naszych przedszkolaków to I miejsce Karola Zastawnego i Wyróżnienie Karolinki Książęk w Konkursie plastycznym pod tytułem "Miłosierdzie Boże ponad wszystko - 70 rocznica śmierci św. s. Faustyny Kowalskiej" zorganizowanym przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Wręczenie dyplomów i nagród poprzedziła uroczysta Msza Święta odprawiona 22.XI.2008r w parafii p.w. Św. Brunona z Kwerfurtu. Naszym Laureatom gorąco GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 24 listopada 2008 22:44
Data ostatniej edycji: wt, 25 listopada 2008 22:07:06

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę