Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zakończyły I rundę...

W samym środku tabeli kończą pierwszą rundę rozgrywek pierwszej ligi tenisa stołowego kobiet zawodniczki AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża. W ostatniej kolejce spotkań I rundy drużyna AZS PWSIP Wałkuscy Łomża przegrała na wyjeździe z IKTS Noteć Inowrocław 1 : 9. Honorowy punkt dla AZS-u zdobyła Ren Bingran.


Debiutujące w pierwszoligowych rozgrywkach tenisistki stołowe z Łomży w dziewięciu kolejnych meczach zdobyły 10 punktów. Łomżanki na swym koncie mają pięć zwycięstw i cztery porażki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę