Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Strażacy gaszą pożary, ratują ludzi... i grają w piłkę

Główne zdjęcie
Piłkarska reprezentacja strażaków województwa podlaskiego (fot. KW PSP w Białymstoku)

Piłkarska reprezentacja strażaków z województwa podlaskiego zajęła wysokie czwarte miejsce w rozgrywanych z Legnicy XIV Halowych Mistrzostwach Polski Strażackich Piątek Piłkarskich. W składzie reprezentacji, której trzon stanowią strażacy z Białegostoku, grało także dwóch „naszych”: Piotr Dubiel z KM PSP w Łomży i Arkadiusz Obrycki – KP PSP w Kolnie.

 W mistrzostwach wystartowało 19 drużyn, bo do reprezentacji wojewódzkich dołączono także zespoły trzech szkół strażackich: Centralnej Szkoły PSP z Częstochowy, Szkoły Aspirantów PSP z Poznania i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z Warszawy.
- Legnickie mistrzostwa okazały się widowiskiem na wysokim poziomie i to pod każdym względem. Przede wszystkim walka była zacięta, wyrównana, prowadzona na od pierwszych do ostatnich sekund kolejnych spotkań - podkreslaja organizatorzy.
Reprezentacja strażaków województwa podlaskiego z rozgrywek grupowych wyszła na pierwszym miejscu. Dobrze poszło im także w ćwierćfinałach gdzie najpierw pokonali reprezentację Małopolski (2 : 0), a następnie strażaków z województwa warmińsko-mazurskiego (3 :0). Niestety czym dalej tym trudniej. W półfinałach nasi przegrali 4 : 0 z drużyną strażaków z województwa opolskiego i swój udział w mistrzostwach zakończyli na 4 miejscu. Piłkarską rywalizację strażaków wygrał zespół województwa śląskiego, a drugie miejsce zajęła reprezentacja województwa dolnośląskiego.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę