Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Sukces Małgosi

Nasze przedszkolaki włączyły się w Miejskie Obchody Odzyskania przez Polskę Niepodległości między innymi poprzez udział w Konkursie plastycznym "MOJA MAŁA OJCZYZNA". Konkurs zorganizowało Przedszkole Publiczne Nr 9 w Łomży a honorowy patronat nad Konkursem sprawował Prezydent Miasta Łomży. Komisja Konkursowa przyznała Małgosi Rolce z naszego przedszkola III miejsce w tym Konkursie, zaś nagrodę i dyplom wręczył zastępca prezydenta Pan Krzysztof Choiński. GRATULUJEMY Ci Małgosiu!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 18 listopada 2008 00:17
Data ostatniej edycji: wt, 18 listopada 2008 00:50:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę