Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skończyli porażką

W ostatnim przed zimową przerwą meczu piłkarskiej II ligi zawodnicy ŁKS-u Łomża, grając na wyjeździe, wysoko ulegli Górnikowi Wieliczka 0 : 4. Łomżanie pierwsza bramkę stracili już w pierwsze minucie meczu. Do bramki piłkę skierował Daniel Policht, po nim gola ŁKS-owi strzelili jeszcze Michał Świstak (44), Paweł Budniak (46), Łukasz Nowak (82).

Teraz piłkarze, a przede wszystkim klub ma kilka miesięcy aby się jakoś pozbierać. Sytuacja w klubie jest delikatnie mówiąc trudna. Przed meczem z Wieliczką Ryszard Milewski, trener ŁKS-u mówił dziennikarzom Gazety Wyborczej „Czasami mam wrażenie, że organizacja w klubie jest na poziomie czwartej ligi. Czekamy na przerwę w rozgrywkach i zobaczymy, co dalej.”

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę