Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Wysoka przegrana, ale...

Tenisistki stołowe AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża, mimo chęci nie sprawiły niespodzianki i nie ograły liderujących w pierwszej lidze grupy północ zawodniczek klubu GLKS Nadarzyn. Wczorajszy mecz w Piątnicy zakończył się wysokim zwycięstwem gości 9 : 1. Honorowy punkt dla łomżanek zdobyła Kamila Świniarska, pokonując w ostatnim pojedynku meczu Magdalenę Szczerkowską. Wcześniej zacięty pojedynek z tą zawodniczką, która reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy (seniorek), prowadziła grająca w barwach AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża Chinka Ren Bingran. Niestety przegrała 2 : 3.


Drużyna to lider naszej grupy rozgrywek I ligi tenisa stołowego kobiet i jak twierdzi Wacław Tarnacki trener AZS PWSIP WAŁKUSCY Łomża przyszły zespół ekstraklasy. Zdobycie jednego punktu przez Kamilę Świniarską było dużym zaskoczeniem, a  niewiele zabrakło aby były jeszcze dwie takie niespodzianki. Ich autorka mogła być wspomniana już Ren Bingran, która w singlu uległa najlepszej zawodniczce gości dopiero w piątym secie. Podobnie zacięty pojedynek Ren Bienżan w parze z Katarzyną Listwon stoczyła przeciwko Szczerkowskiej i Klaudii Kusińskiej (najlepsza kadetka w Europie), ale także i tym razem zawodniczki z Nadarzyna nie dały się ograć.

Wczorajszy mecz w Piątnicy był przedostatnim w I rundzie rozgrywek. Łomżankom pozostało jeszcze spotkanie na wyjeździe z Notecią Inowrocław.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę