Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Ostatni "u nas" mecz...

Debiutujące w pierwszoligowych rozgrywkach tenisa stołowego zawodniczki AZS PWSIP „Wałkuscy” Łomża dziś rozegrają ostatnie we własnej hali spotkanie I rundy rozgrywek. Przeciwniczkami łomżanek będą tenisistki liderującego w grupie północnej zespołu GLKS Nadarzyn. Początek meczu o godzinie 18.00, w Hali Sportowej w Piątnicy.


Łomżanki, dla których w podstawowym celem na ten sezon było utrzymanie się w pierwszej lidze, po rozegraniu  siedmiu kolejek nasze tenisistki zajmują wysokie - trzecie miejsce. Niemniej ich dzisiejsze przeciwniczki w tej rundzie jeszcze nie zaznały smaku porażki. Czy dziś karta się odwróci?... okazję aby się o tym przekonać będą mieli wszyscy, którzy wieczorem stawią się w hali sportowej przy piątnickim gimnazjum. Wstęp jest bezpłatny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę