Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżanie w Biegu Niepodległości w Białymstoku

Główne zdjęcie
Paweł Grygo na podium (2 miejsce) w kategorii wiekowej 30-39 lat

Ponad 50 zawodników z kraju i zagranicy stanęło na starcie rozgrywanego po raz ósmy w Białymstoku Biegu Niepodległości. W tej grupie byli także łomżanie, którzy zajęli wysokie miejsca.

Grzegorz Sikorski - 2 miejsce wśród uczniów szkół średnich
Grzegorz Sikorski - 2 miejsce wśród uczniów szkół średnich
Główny bieg został rozegrany na dystansie 10 000 m. Trasa przebiegała ulicami osiedla TBS Bacieczki. W kategorii Open zwyciężył Litwin Marius Diliunas z czasem 00:31:12. Dobrze wypadli łomżyniacy Paweł Grygo w kategorii wiekowej 30-39 lat zajął drugie miejsce, a Piotr Burnos czwarte. W kat. 40-49 lat Mirosław Bączek zajął czwarte miejsce, w kat. 50-59 lat Mariusz Niziński był drugi.

Wśród uczniów szkół średnich, gdzie także zwyciężył zawodnik z Litwy, łomżanie wywalczyli drugie - Grzegorz Sikorski, i piąte - Michał Roman miejsca. Trenerem obu młodych biegaczy jest  Paweł Grygo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę