Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Pożegnanie Starszaków - Zakończenie Roku Szkolnego 2007/2008

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie. Rozkołyszą się drzewa, ptak radośnie zaśpiewa i będziemy wyglądać poważniej. Tak m.in. żegnały przedszkole nasze Starszaki. Po całorocznej pracy nadszedł czas na odpoczynek. Dnia 19 czerwca 2008r odbyła sie uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2007/2008. W części oficjalnej Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz złożyła gorące podziękowania Rodzicom, za wszelką pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola, złożyła życzenia "na dalszą drogę życia" Starszakom ochodzącym do szkoły, życzyła Wszystkim wspaniałego wypoczynku i bezpiecznego powrotu. W imieniu Rodziców na ręce Pani Dyrektor podziękowanie złożył przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego Pan Daniel Plona. W dalszej części uroczystości każda z grup dzieci przedstawiła część artystyczną. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 05 listopada 2008 17:44
Data ostatniej edycji: śr, 19 listopada 2008 00:47:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę