Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomżanie w Biegu Niepodległości

Dobrze zaprezentowali się łomżyńscy biegacze podczas rozegranego w piątek w Sokołach XIV Biegu Niepodległości. Na dystansach od 400 m do 3 km startowały dzieci, młodzież oraz dorośli.


Łącznie w zawodach wystartowało około pół tysiąca zawodników. W biegu głównym kobiet na dystansie 1500 m triumfowała Justyna Dąbrowska (Prefbet Śniadowo), która na mecie wyprzedziła Kamilę Musiak z Łomży. Piąte miejsce w tym biegu zajęła Karolina Piotrowska (ZSWiOnr 7w Łomży)
Mężczyźni mieli do pokonania 3 km. W doborowej stawce Paweł Grygo z Łomży
wywalczył drugie miejsce, a Grzegorz Sikorski był piąty.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę