Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

"Bajkowy Piknik"

To była "zabawa na 102". W ogrodzie przedszkolnym wspaniale bawili się Dzieci i Rodzice oraz zaproszeni Goście, a wśród Nich Dzieci i Rodzice , którzy zaczną uczęszczac do naszego przedszkola od nowego roku szkolnego. Były piosenki, korowody, pląsy; były konkursy i wyścigi. Powodzeniem cieszył sie konkurs "Łowienie złotej rybki", "Wyścig Kopciuszków", "Wyścig kotów w butach", "Kto najszybciej dojedzie na bal" i inne. Popularnościa cieszyła sie również loteria. Na zakończenie na Wszystkich czekały kiełbaski z grilla i słodkości.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 30 października 2008 22:10
Data ostatniej edycji: nie, 02 listopada 2008 14:52:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę