Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

W sierpniu dali, w październiku odebrali...

Mowa o pieniądzach – nieco ponad 32 tys zł - które władze miasta pod koniec sierpnia przekazały na ŁKS Łomża, a podczas wczorajszej sesji radni na wniosek prezydenta je odebrali. Decyzję o cofnięciu dotacji prezydent tłumaczył tym, że klub nie jest w stanie przedstawić zaświadczeń z ZUS i US, aby wziąć te pieniądze. Wniosek prezydenta wywołał dyskusję o sytuacji w ŁKS-sie. Niestety na sali nie było przedstawicieli klubu – za wyjątkiem zastępcy prezydenta Marcina Sroczyńskiego, który jest także przewodniczącym Komisji Rewizyjnej w ŁKS-ie.

Pieniądze o których mowa pochodziły z trzeciego konkursu „dotacji celowych w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji, a także w sferze podtrzymywania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej”. Pod koniec sierpnia radni uchwała zatwierdzili podział ponad 100 tys zł. Łomżyński Klub Sportowy dostał wówczas największą pulę pieniędzy - 32.662,00 zł na „promocję miasta poprzez udział w rozgrywkach na szczeblu krajowym zespołu II-ligowego piłkarskiego”. Wczoraj radni zdecydowali o zmianie w tej części tamtej uchwały.
Pieniądze, odebrane ŁKS-owi mają być rozdysponowane jeszcze w tym roku w kolejnej edycji konkursu.  

W trakcie dyskusji na forum Rady Miasta  prezydent Jerzy Brzeziński zapowiedział, że będzie musiał złożyć wniosek o wyznaczenie kuratora w ŁKS-ie.  Przypomnijmy kurator klubem kierował już przez kilka miesięcy na początku roku.
200829104429.jpg
cz
cz, 30 października 2008 10:26
Data ostatniej edycji: cz, 30 października 2008 11:58:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę