Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jesień ŁKS skończył na ostatniej pozycji

Sobotni mecz ŁKS-u z Ponidziem Nida Pińczów był ostatnim spotkaniem jesiennej rundy rozgrywek w piłkarskiej drugiej lidze. Łomżanie, teoretycznie mogli wyskoczyć z ostatniego miejsca w tabeli... Praktycznie jednak stracili jedną bramkę, a sami gola strzelić nie potrafili, i tym samym z dorobkiem 9 punktów zdobytych w 17 meczach zakończyli jesienną rundę rozgrywek na samym końcu tabeli drugiej ligi grupy wschodniej.

Choć przeciwnik nie był wymagający piłkarze ŁKS-u nie potrafili wykorzystać nawet jednej z trzech sytuacji do zdobycia prowadzenia. Na kilka minut przed końcem spotkania, sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości, który na zwycięskiego gola zamienił Łukasz Mika.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej. Teraz tydzień przerwy, po czym awansem zostaną jeszcze rozegrane dwie kolejki rundy wiosennej.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę