Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Turniej piłki halowej szkolnych kół Caritas

Już po raz trzeci członkowie i sympatycy Szkolnych Kół Caritas Diecezji Łomżyńskiej spotkali się w Szumowie na Turnieju piłki halowej „NAJCHĘTNIEJ STAŁ NA BRAMCE” z okazji rocznicy wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Startowało 19 drużyn. Łączna liczba uczestników 150 osób.

 Współorganizatorem spotkania było SKC przy Zespole Szkół w Szumowie. W rywalizacji sportowej wzięły udział drużyny z następujących placówek: Szkoła Podstawowa w Piskach, Szkoła Podstawowa w Czyżewie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży, Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży, Szkoła Podstawowa nr 7 w Łomży, Szkoła Podstawowa w Wiźnie, Szkoła Podstawowa w Pniewie, Gimnazjum w Wiźnie, Gimnazjum w Ciechanowcu oraz Zespół Szkół w Szumowie.
Spotkanie było okazją integracji dzieci i młodzieży oraz formą aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. Zawody rozpoczął ks. Kan. Józef Żyłowski celnym strzałem do bramki. Na zakończenie spotkania rozegrano mecz towarzyski  „goście” kontra „zawodnicy drużyn”. Wygrała drużyna „gości” z wynikiem 5: 0, ale prawdopodobnie, dlatego że „zawodnicy  drużyn” chcieli zachęcić dorosłych do udziału w rozgrywkach sportowych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę