Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Trzy złote medale Mistrzostw Polski Dominika Seroki

Główne zdjęcie
Dominik Seroka

Dominik Seroka (uczeń PG 8 w Łomży) wywalczył 3 złote i jeden brązowy medal na Mistrzostwach Polski Karate Fudokan. Mistrzostwa odbywały się w sobotę i niedzielę w Warszawie.


W sobotę Dominik wygrał wszystkie walki eliminacyjne w konkurencji Kumie i Fukugo, natomiast do finału w Kata przeszedł z najwyższą ilością punktów. W niedzielnych finałach potwierdził swoją wysoką formę i wywalczył 3 złote medale. Brązowy medal Dominik wywalczył wraz z drużyną w walkach kumite. W tej konkurencji rywalizował w starszej kategorii razem z Juniorami.
Dodajmy, że Dominik jest członkiem Kadry Narodowej, a na co dzień trenuje w Klubie Dragon przy Szkole Podstawowej w Konarzycach.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę