Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Święto Babci i Dziadka

Nasze przedszkolaki zawsze pamiętają o swoich Babciach i Dziadkach. Z okazji Ich święta w każdej grupie odbyły sie spotkania. Po częsci oficjalnej , w której życzenia składala Pani Dyrektor i nauczycielki, dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki przepełnione miłością i wdzięcznością dla swoich Babć i Dziadków. Nie zabrakło własnoręcznie wykonanych laurek i upominków, całusów i uścisków. Były torty z płonącymi petardami i chóralny śpiew tradycyjnego "100 lat...". Babcie i Dziadkowie nie kryli wzruszenia. Jeszcze raz składamy Im gorące życzenia i podziękowania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 19 października 2008 21:56
Data ostatniej edycji: nie, 19 października 2008 22:35:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę