Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Choinka w przedszkolu

Od samego ranka 10 stycznia do przedszkola przybywali niezwykli goście Czerwone Kapturki, Królewny i Księżniczki, Wróżki i Czarodziejki, Królowie i Rycerze, Indianie, Zorra, Żabki i Biedroneczki i mnóstwo innych postaci z najróżniejszych baśniowych krain. Wszyscy przybyli na Bal u Śnieżki i jej Krasnoludków. Zaraz po śniadaniu przy muzyce wspaniałego grajka rozpoczęła sie prezentacja strojów. Wkrótce przybylo trzech Mikołajów wprost z Laponii z worami pełnymi podarunków dla grzecznych dzieci. Co się działo dalej? Wodzirej nie dawał wytchnienia, pląsy, korowody, kółeczka, konkursy... A na koniec pamiątkowe zdjęcia koniecznie z Mikołajem.

Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 19 października 2008 21:19
Data ostatniej edycji: nie, 19 października 2008 21:54:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę