Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Reprezentacja SP2 najlepsza w mistrzostwach Łomży

W Piątnicy na boisku Fortów, pod egidą Łomżyńskiego Szkolnego Związku Sportowego, rozegrano Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Nożnej chłopców. W piłkarskiej rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich łomżyńskich podstawówek. Turniej zakończył się zwycięstwem szkoły podstawowej nr 2. Drugie miejsce zajęła Dziesiątka, trzecie – Siódemka, czwarte – Piątka, piąte – Czwórka, a szóste – Dziewiątka. Zwycięska ekipa zakwalifikowała się do Mistrzostw Grupy Zachodniej, które zostaną rozegrane na wiosnę.

We środę natomiast do walki o mistrzostwo Łomży szkół podstawowych w mini piłce nożnej przystąpią dziewczęta. W turnieju, który zostanie rozegrany na boisku szkoły nr 5, oprócz gospodyń, wezmą udział reprezentacje Dwójki, Siódemki i Dziewiątki. Triumfatorki futbolowej rywalizacji uzyskają awans do Mistrzostw Grupy Zachodniej. Rozpoczęcie piłkarskich zmagań dziewcząt o 10tej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę