Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Czy, albo kiedy do ŁKS-u wejdzie kurator?

Już kilka razy wydawało się, że sytuacja w jakiej znalazł się Łomżyński Klub Sportowy nie może być trudniejsza... Od 10 dni nie ma zarządu klubu – tak przynajmniej twierdzą ludzie, którzy ostatnio tworzyli to ciało... Teoretycznie sprawy klubu powinien w swoje ręce wziąć kurator, ale jego także nie ma i nie wiadomo czy, albo kiedy będzie...

- Prezydent wystąpi do sądu z wnioskiem o wskazanie kuratora dla Łomżyńskiego Klubu Sportowego w momencie, gdy będzie miał informację z KRS-u o braku zarządu klubu – opowiada na nasze pytanie Łukasz Czech z biura prasowego ratusza.
Tymczasem jak się okazuje w Krajowym Rejestrze Sądowym (stan danych na dzień: 2008-10-06) występuje zarząd ŁKS-u w składzie: Leszek Gołaszewski – prezes, Dariusz Domański i Kazimierz Żochowski – wiceprezesi, Marcin Trojanowski – sekretarz, Jan Gąsiorek – skarbnik – czyli zarząd, którego nie ma już od kilku miesięcy! 29 lipca, na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem jesiennej rundy rozgrywek ligowych, Walne Zgromadzenie Członków ŁKS-u wybrało nowy zarząd. Na jego czele stanął Zbigniew Sasinowski, ale zarówno prezes jak i wszyscy członkowie nowego zarządu (Dariusz Domański, Marek Fabiański, Mieczysław Gierłowski, Jerzy Kierażyński, Sławomir Baczek i Kazimierz Żochowski) we wrześniu poddali się do dymisji, o czym jak twierdzą został poinformowany prezydent miasta.
Wobec tego w klubie powstała taka sytuacja, że nawet gdyby pojawiły się na koncie ŁKS-u jakieś pieniądze nie można byłoby ich ruszyć, bo – zgodnie z zapisem w KRS - „do ważności oświadczeń w zakresie praw i obowiązków majątkowych wymagane jest współdziałanie trzech osób: prezesa, wiceprezesa i urzędującego członka zarządu lub pełnomocnika zarządu”.
 
Piłkarze, którzy od czterech miesięcy nie otrzymują wypłat, chyba tylko z sobie znanych powodów wychodzą, a właściwie wychodzili, jeszcze na ligowe boiska. Choć następny mecz powinien zostać rozegrany w niedzielę w Łomży, to nikt teraz nie jest w stanie odpowiedzialnie powiedzieć że on także się odbędzie...
210204100642.gif
cz
cz, 09 października 2008 16:37
Data ostatniej edycji: cz, 09 października 2008 16:54:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę