Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Porażka w Zamościu...

Mimo tragicznej sytuacji finansowej klubu piłkarze ŁKS Łomża walczą jeszcze o byt... W środę, mimo braku pieniędzy na wynagrodzenia, zawodnicy wybiegli na boisko w Zamościu. Niestety, choć przeciwnik nie należał do najmocniejszych zespołów w lidze, tym razem nie udało się wywalczyć nawet jednego punktu. Łomżanie przegrali 0 : 1. Gola dla gospodarzy, w 23 minujcie meczu, strzelił Mateusz Kołodziejski.

Po czternastu kolejkach jesiennej rundy rozgrywek piłkarze ŁKS-u Łomża z dorobkiem pięciu punktów zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Zespoły, które są tuż nad nimi mają dwa razy więcej zdobytych punktów.
Do końca rundy pozostało jeszcze pięć spotkań i niestety  w dalszym ciągu nie wiadomo, czy zespół wytrzyma...
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę