Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

X Bieg Godzinny

Główne zdjęcie
"Nasi" w X Biegu Godzinnym

Ponad 19 km (19 003m) w ciągu jednej godziny przebiegł Michał Smalec zawodnik Podlasia Białystok, bijąc tym samym 8-letni rekord województwa podlaskiego. W niedzielę na stadionie w Zwierzyńcu już po raz 10. rozegrano Bieg Godziny. Na starcie stanęli prawie wszyscy najlepsi zawodnicy z regionu w biegach średnich i długich. Wśród triumfatorów imprezy byli także mieszkańcy Łomży, a nasze panie w klasyfikacji drużynowej wywalczyły pierwsze miejsce.

Wśród łomżan najlepiej zaprezentował się Paweł Grygo, który z dystansem 16 km i 880 m  zajął trzecie miejsce. W pierwszej 10. znalazł się także Piotr Burnos z wynikiem 15.600 m.

Wśród kobiet najlepsza z Łomży, Justyna Dąbrowska z wynikiem 13km zajęła czwarte miejsce. Sylwia Cymek w ciągu godziny przebiegła 12.740 m, a Kamila Musiak 12.480 m, co w sumie sprawiło, że  klasyfikacji drużynowej kobiety z Łomży były najlepsze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę