Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża wywalczył piąty punkt

Sobotni mecz ŁKS-u Łomża mógł się wcale nie odbyć, bo piłkarze nie otrzymują należnych im pieniędzy ... Zawodnicy jednak wyszli na boisko i co równie imponujące zdołali wywalczyć jeden punkt. ŁKS Łomża zremisował z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 57 minucie meczu Daniel Dylewski. Minutę wcześniej sędzia uznał, że gola strzelili goście, choć piłka po odbiciu poprzeczki nie minęła linii bramki.


Łomżanie od początku nastawili się na obronę i przez pierwszą połowę to im się udawało. Mimo, że goście niemal cały czas atakowali, łomżanie mądrze się bronili, a szczęście na zdobycie gola szukali w kontrze... I to się udało. Po meczu trener gości mówił, że w Łomży jego zawodnicy przegrali dwa punkty.

To drugi remis ŁKS-u w jesiennej rundzie rozgrywek, dający mu piąty punkt. W ligowej tabeli w dalszym ciągu ŁKS Łomża zajmuje jednak ostatnie miejsce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę