Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS w sobotę chyba jednak zagra...

Prawdopodobnie jednak odbędzie się zaplanowany na sobotę mecz ŁKS Łomża z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po wtorkowym wieczornym spotkaniu, jak to wówczas określano, „członków byłego zarządu ŁKS-u” mogło się wydawać, że nie będzie komu spotkania zorganizować... - Na 99% mecz się odbędzie – poinformowano nas dziś w klubie.

Przypomnijmy we wtorek odbyła się sesja Rady Miejskiej Łomży. Działacze klubu oczekiwali, że podczas niej zostanie przekazane ŁKS-owi wsparcie finansowe samorządu w kwocie 380 tys zł. Ku rozczarowaniu sympatyków klubu sprawa ta jednak nawet nie została przez samorządowców poruszona. Wieczorem zebrali się - jak sami o sobie mówili - „członkowie byłego zarządu ŁKS-u”, którzy potwierdzili, że wobec braku reakcji miasta, złożone już wcześniej ich wypowiedzenia z tych funkcji klubie są ostateczne... W klupie poza piłkarzami i trenerem pozostała więc tylko jedna pracownica administracyjny. To ona dziś powiedziała, że sobotni mecz „na 99% odbędzie się”.
Wczoraj w ratuszu odbyło się spotkanie przedstawicieli klubu – działaczy i piłkarzy z prezydentem, podczas którego podobno padły „zapewnienia” o możliwym wsparciu drużyny i klubu przez samorząd.  

Zatem spotkanie ŁKS Łomża – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w sobotę o godzinie 15:00  na stadionie miejskim przy ul. Zjazd.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę