Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W „czwartkach” najlepsza „piątka”

Czwartki Lekkoatletyczne to organizowana cyklicznie impreza sportowa dla dzieci. Przed dwoma tygodniami na stadionie w Piątnicy zainaugurowano kolejną miejską ich edycję. Podczas spotkania dokonano także podsumowania XII Edycji Czwartków Lekkoatletycznych za rok szkolny 2007/2008. Po raz czwarty z kolei I miejsce zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży.


W krajowym finale Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie brało udział 28 uczniów  z tej szkoły. Uczennica Katarzyna Modzelewska z klasy V zajęła I miejsce w skoku w dal  z wynikiem 4m36cm. Jako zwyciężczyni krajowego finału Kasia reprezentowała Polskę w III Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym 21 czerwca 2008r. Wśród młodzieży z Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Słowacji, Węgier, Ukrainy i Polski, Kasia zajęła IV miejsce  w reprezentowanej przez siebie konkurencji.
W nagrodę za zwycięstwo w Finale Ogólnopolskim uczestniczyła w tygodniowej wycieczce  do Paryża.
210407125521.jpg
cz
śr, 01 października 2008 22:47
Data ostatniej edycji: cz, 02 października 2008 11:18:17

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę