Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Najszybszy z rolników...

Karol Krzyżanowski zawodnik klubu biegowego „Maratonka Grajewo” wygrał pierwszy Bieg Rolnika, który w sobotę odbył się w Popowie koło Grajewa. W sumie na starcie biegu liczącego sobie 5 km. stanęło 40 uczestników, przy czym nie wszyscy byli rolnikami. W klasyfikacji open zwyciężył Paweł Grygo nie rolnik z Łomży, który wyprzedził rolnika Karola Krzyżanowskiego...

Trasa I Biegu Rolnika – typowo przełajowa - prowadziła przez miejscowość Popowo i pobliski lasek. Łomżę reprezentowało trzech zawodników i wszyscy znaleźli się na podium.
W klasyfikacji open zwyciężył Paweł Grygo (Łomża),  II miejsce zajął Karol Krzyżanowski (Maratonka Grajewo), trzecie Krzysztof Lewandowski (Centaur Łomża), a jako czwarty linie mety pokonał Dariusz Cymek (Kalinowo).  W klasyfikacji Rolników zwyciężył Karol Krzyżanowski a Dariusz Cymek był II. Zwycięzcy otrzymali puchary a najlepsze III nagrody rzeczowe i maskotkę imprezy pluszowego kogucika.
W tym biegu 100-tny swój puchar wywalczył Paweł Grygo który swoja przygodę z bieganiem  rozpoczął 16 lat temu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę