Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Jest srebro i brąz, ...a mogło być jeszcze lepiej

Główne zdjęcie
od lewej: trener Wojciech Błachnio, Justyna Ormanowska, Adrian Góralczyk i trener Jan Kotowski

Zawodnicy LKS Narew – Kurpiewski Łomża Adrian Góralczyk i Justyna Ormanowska wywalczyli odpowiednio srebro i brąz podczas odbywających się w Słupsku Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Mimo to, że oboje zawodnicy odnieśli sukces to ich start był trochę poniżej oczekiwań trenerów.

III miejsce w pchnięciu kulą  Justyna Ormanowska
III miejsce w pchnięciu kulą Justyna Ormanowska
II miejsce skoku w dal Adrian Góralczyk
II miejsce skoku w dal Adrian Góralczyk
Justyna Ormanowska, podopieczna trenera Wojciecha Blachni, brąz wywalczyła w pchnięciu kulą. Jej wynik to 11,80 m czyli o 23 cm poniżej rekordu życiowego. Zdaniem trenera przyczyną nieco słabszego występu zawodniczki mogło być to, że Justyna pojechała na zawody przeziębiona.

Adrian Góralczyk (trener Jan Kotowski), który podczas zawodów w Słupsku wywalczył srebro w skoku w dal wynikiem 6,71 m, także mógł skoczyć więcej. Złoto przypadło zawodnikowi z Lublina, który oddał skok na odległość mniejszą niż wynosi rekord życiowy Adriana.

Ogólnie jednak trenerzy oceniają starty swoich podopiecznych jako udane gdyż klub wprowadził dwoje zawodników na Mistrzostwa Polski i oboje wrócili z medalami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę