Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Jubileuszowa 30-tka Andrzeja Korytkowskiego

Główne zdjęcie
Ewelina Lubiejewska - brązowa medalistka

Z dwoma medalami i czterema rekordami życiowymi wrócili lekkoatleci LŁKS „Prefbet Śniadowo” - Pepees Łomża z Mistrzostw Polski Młodzików, które w weekend zostały rozegrane w Słupsku. Podopieczny trenera Andrzeja Niwińskiego – Sebastian Dobkowski poprawi o 6cm rekord woj. podlaskiego i rzucił młotem 63.78 metrów, co pozwoliło na zdobycie vice mistrzostwa kraju. Natomiast Ewelina Lubiejewska (tr. Andrzej Korytkowski) w biegu na 1000m zdobyła brązowy medal i przy okazji ustanowiła rekord życiowy 3.01,47.

Adrian Boguski
Adrian Boguski
Monika Baginska
Monika Baginska
Dobry występ zanotował też Monika Bagińska, która w biegu na 600m zdecydowanie wygrała swoją serię i poprawiła się o prawie sekundę osiągając 1.39,18. Szkoda, ze Monika nie biegała w najmocniejszej serii bo na pewno wynik i miejsce byłyby lepsze.
Z rekordem okręgu łomżyńskiego w chodzie na 5000 metrów rozprawił się Adrian Boguski czas 28.48,13 jest lepszy o ponad minutę od poprzedniego, ale aby to osiągnąć Adrian musiał poprawić swoją życiówkę aż o 3 min. i 6 sekund!

Ciekawostką jest, że medal Eweliny Lubiejewskiej jest wyjątkowym bo jubileuszowym, 30 medalem zdobytym przez podopiecznych trenera Andrzeja Korytkowskiego na mistrzostwach Polski w ciągu 10- ciu lat jego pracy trenerskiej.
240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę