Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 maja 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Co w ŁKS-ie piszczy...

Główne zdjęcie

ŁKS Łomża nie pojechał na niedzielny mecz z Kolejarzem Stróże. W kasie klubu zabrakło pieniędzy na wyjazd. Taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy. Choć permanentny brak kasy, to w przypadku ŁKS-u stan normalny, dotychczas udawało się jakoś to załatwiać... Zarząd klubu już kilka tygodni temu poprosił władze miasta o pilne finansowe wsparcie drugoligowej drużyny, ale póki co bez skutku... Nieoficjalnie mówi się, że członkowie nowego (wybranego raptem pod koniec lipca) zarządu ŁKS-u mają już przygotowane (niektórzy mówią - złożone) wnioski o dymisję, i że jest już przygotowany wniosek o ogłoszenie upadłości klubu...

Przypomnijmy, przed miesiącem prezes ŁKS-u Łomża Zbigniew Sasinowski wydał krótki komunikat dotyczący sytuacji w klubie. Jak wówczas mówił prezes „więcej treści jest w nim zawarte między wierszami”. Oto ten komunikat.
Dla wszystkich sympatyków, kibiców oraz społeczności łomżyńskiej nie jest tajemnicą, że sytuacja w naszym II ligowym klubie piłkarskim jest bardzo trudna, żeby nie użyć określenia tragiczna.
W najbliższych dniach w Warszawie wraz z mec. Remigiuszem Fabiańskim, wiceprezesem zarządu ŁKS-u, będziemy prowadzić rozmowy ostatniej szansy, które dadzą odpowiedzi na pytania czy Łomża ma II ligowy klub piłkarski oraz czy rzeczywiście wszyscy stoją murem za ŁKS Łomża.
Żywię nadzieję, że rozmowy te zakończą się pomyślnie z korzyścią dla nas łomżyniaków  i klubu piłkarskiego o ponad 80-letniej tradycji.
Od wydania komunikatu minął miesiąc. W tym czasie nie znalazł się „bogaty wujek”, którego finansowe wsparcie pozwoliłoby na wyciągnięcie łomżyńskiego klubu z tarapatów finansowych. Przypomnijmy tylko, że dług ŁKS-u na początku sezonu oscylował w granicach miliona złotych... i prawdopodobnie dziś jest jeszcze większy. Wpłaty sponsorów i pieniądze ze sprzedaży biletów nie są w stanie zaspokoić kosztów funkcjonowania drużyny, a zapowiadane przez prezydenta Łomży stypendia dla piłkarzy pozostały w sferze obietnic...  
Niedzielny walkower to nie jedyna kara jaka spada na drużynę. ŁKS-owi grozi także walkower za przegrany mecz z Pelikanem Łowicz, bo klub nie wniósł opłat licencyjnych za nowych piłkarzy, których wybiegli na boisko. Trzeci walkower oznaczałby wykluczenie drużyny z rozgrywek ligowych... 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę