Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Udany start w pierwszej lidze

Bardzo dobrze zainaugurowały rozgrywki w pierwszej lidze tenisa stołowego zawodniczki AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża. W sobotę w hali w Piątnicy łomżanki wysoko – 10 do 0 – pokonały tenisistki TG Sokół Gniewkowo. - Ten wynik niech nie sugeruje, ze jesteśmy tenisową potęgą – studzi nadzieje kibiców Wacław Tarnacki. Trener łomżyńskich tenisistek dodaje, że następni przeciwnicy, z którymi przyjdzie zmierzyć się jego podopiecznym będą zdecydowanie silniejsze.

Weronika Łuba
Weronika Łuba
Kamila Świniarska i Wacław Tarnacki podczas konferencji prasowej
Kamila Świniarska i Wacław Tarnacki podczas konferencji prasowej
Łomżanki debiutują w pierwszoligowych rozgrywkach. Celem zespołu jest utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek.
- Jeżeli będziemy w środku tabeli będę bardzo zadowolony – mówi Tranacki.
Łomżanki zaczęły bardzo ładnie. Choć zespół z Gniewkowa przyjechał do Piątnicy bez swojej czołowej tenisistki Nataszy Żełudok, to jednak skala wygranej nie pozostawia żadnych wątpliwości.
- Tak myślę, że obecność tej zawodniczki nie miałaby chyba raczej wpływu na nasze zwycięstwo, choć może inny byłby wynik – mówił po meczu Tarnacki  
- Mogłyśmy wykazać się dobrym przygotowaniem – dodawała Kamila Świniarska. Zawodniczka ASZ PWSIiP Wałkuscy Łomża tak jak i trener podkreśla, że „będą drużyny silniejsze i będziemy musiały się bardziej zmobilizować i walczyć”.
Już za tydzień łomżanki jadą do Gniezna, gdzie zmierzą się z jednym z najsilniejszych zespołów w lidze. Najbliższy pojedynek, przed własną publicznością (być może w hali przy SP nr 9 w Łomży)  zawodniczki ASZ PWSIiP Wałkuscy Łomża rozegrają 4 października. Wówczas podejmą także bardzo silny zespół KS SPÓJNIA Warszawa.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę