Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Od porażki... do porażki

Kolejny słaby występ piłkarzy ŁKS Łomża. Tym razem na własnym boisku łomżanie wysoko bo aż 0 : 4 przegrali z Wigrami Suwałki. - Tak nie grają nawet w juniorach - oceniał grę swoich podopiecznych trener ŁKS-u Ryszard Milewski. To już piąta (wliczając mecze ligowe i rozgrywki pucharowe) porażka łomżan pod wodzą tego szkoleniowca.

Goście od początku spotkania kontrolowali grę, ale worek z golami rozwiązał się dopiero po przerwie. W pierwszej połowie meczu strzelili „tylko” jednego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową do bramki łomżan skierował Andrzej Niewulis. Była to 26 minuta meczu.  Niestety piłkarze ŁKS-u nie potrafili odrobić straty. Nawet gdy udało im się podejść w okolice bramki gości, mieli problemy nie tylko z celnością, ale nawet z oddaniem strzału.
Po przerwie goście skutecznie wykorzystywali błędy łomżan i wyprowadzali kontrataki. Trzy z nich zakończyły się podwyższeniem rezultatu... W 65 minucie do bramki ŁKS-u piłkę skierował   Maciej Makuszewski, w 83. Daniel Ołowniuk, a wynik spotkania na 0 : 4 ustalił Łukasz Stasiak strzelając gola w doliczonym czasie gry (92.)
240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Ryszard Milewski trener ŁKS-u Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę