Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Rostkowska druga

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska zawodniczka klubu Athletics Jakać Młoda

Anna Rostkowska zawodniczka klubu Athletics Jakać Młoda, zajęła drugie miejsce w biegu na 1000m podczas rozegranego we wtorek w Zagrzebiu mityngu lekkoatletycznego z cyklu Grand Prix IAAF. Rostkowska podczas tego biegu uzyskała swój najlepszy tegoroczny rezultat – 2:38,37. Bieg wygrała Svetlana Klyuka z Rosji – 4 zawodniczka Igrzysk w Pekinie – wynikiem 2:38,02 co jest najlepszym tegorocznym wynikiem na świecie na tym dystansie.


Bieg rozgrywany był w średnim tempie - mówi Piotr Rostkowski trener Anny. - Pierwsza część dystansu wskazywała na osiągnięcie wyniku w granicach 2:42. Ostry finisz rozpoczął się na 270m przed metą. Ania musiała jednak uznać wyższość Rosjanki - podkreśla.
Trzecie miejsce w tym biegu zajęła Ukrainka Natalia Tobias – brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich –  przebiegając dystans w 2:38,87.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę