Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Promocja na derby...

Sobotni mecz z Wigrami Suwałki dla ŁKS-u Łomża będzie niezwykle ważny. To drugoligowe derby województwa, ale także okazja aby piłkarze łomżyńskiej drużyny zrehabilitowali się przed własną publicznością po ostatnich porażkach... Aby ściągnąć na stadion jak najwięcej widzów zarząd klubu zdecydował nawet o obniżeniu cen biletów. Wejściówka na derby ma kosztować tylko 5 zł.

Mecz z Wigrami niewątpliwie będzie bardzo trudny. Łomżanie póki co obijają się pod dołach tabeli, a przeciwnicy są w jej czubie. Po 9. kolejce piłkarze Wigier z 16 punktami zajmują 3 miejsce, podczas gdy łomżanie zdołali zgromadzić raptem 4 punkty.     

Mecz ŁKS Browar Łomża - Wigry Suwałki w najbliższą sobotę (13. września ) o godzinie 16:00 na stadionie miejskim w Łomży. Bilety do nabycia w kasie klubu i w kasach przy stadionie tuż przed meczem. Przypomnijmy, że darmowy wstęp na wszystkie mecze ŁKS-u rozgrywane na stadionie w Łomży mają kobiety i dzieci do ukończenia 13 roku życia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę