Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Rostkowska startuje w Chorwacji

Główne zdjęcie
Anna Rostkowska (2635) semi final of XXIX Olympic Games Beijing 2008

We wtorkowy wieczór w Zagrzebiu rozegrany zostanie jeden z ostatnich tegorocznych mityngów zaliczanych do Word Athletics Tour. W mityngu weźmie udział Anna Rostkowska (Athletics Jakać Młoda), która pobiegnie na dystansie 1000m. Rywalkami naszej zawodniczki będą między innymi finalistki Igrzysk Olimpijskich w Pekinie

Anna Rostkowska jest aktualną liderką list światowych w biegu na 1000m i w Chorwacji będzie bronić swojej pozycji. Na bieżni w Zagrzebiu zmierzy się ze Svetlaną Klyuką (Rosja – 4 miejsce w biegu na 800m podczas Igrzysk w Pekinie), oraz jej rodaczką Tatianą Andrianową (8 miejsce), a także dwiema Ukrainkami finalistkami Igrzysk w biegu na 1500m - Natalią Tobias (brązowa medalistka) oraz Anna Miszczenko.
- Start traktujemy poważnie, ponieważ Ania ciągle ma szanse udziału w Światowym Finale Lekkoatletycznym w Stuttgarcie (13 września), o ile uda jej się wygrać i zdobyć 10 punktów do klasyfikacji WAT – mówi Piotr Rostkowski trener biegaczki. - W finale wystartuje 7 zawodniczek, które w mityngach IAAF zaliczanych do cyklu zdobędzie największą liczbę punktów oraz jedna z tak zwana „dziką kartą”. Poprzeczka wisi wysoko, ale pomimo bardzo dobrej obsady mamy nadzieję na dobre zakończenie długiego sezonu i dobry występ stolicy Chorwacji - dodaje.
Bieg zaplanowano na 19:52. Relacja z mityngu na stacji Eurosport od godziny 18:15.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę