Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanki zdominowały WTK seniorów

Kolejny sukces odniosły zawodniczki łomżyńskiego klubu tenisa stołowego AZS PWSIP Wałkuscy Łomża. W rozegranym w niedzielę (07.09.2008r.) w Białymstoku Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym wśród seniorek wygrała Katarzyna Listwon pokonując w finale koleżankę z drużyny Monikę Narolewską. Łomżanki zajęły także kolejne trzy miejsce. Trzecia była Kamila Świniarska, czwarta Edyta Szabłowska, a piąta Weronika Łuba.


Pozostałe zawodniczki łomżyńskiego klubu uplasowały się na miejscach: 7-8 Karolina Gołąbiewska, 13-16 Sylwia Trzonkowska oraz Katarzyna Skibniewska, 17-24 Emilia Majewska.
W turnieju wystartowało łącznie 99 zawodników i zawodniczek z województwa podlaskiego.

 
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę