Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Elvis przebiegł łomżyński półmaraton

Edward Terebun wygrał III Łomżyński Półmaraton organizowany przez Łomżyński Klub Biegowy. Trasę ponad 20 km ulicami Łomży pokonał w czasie 1 godzina i 24 minuty. Jako drugi linię mety przebiegł Sebastian Polak, a trzeci był Jacek Gardener. Wśród kobiet na pierwszym miejscu metę przebiegła Aneta Ronek-Gliwa z Borowej Góry. - Cieszę się, że dobiegłem, ale upał straszny – mówił po przebiegnięciu linii mety zwycięzca. Dodajmy, że bieg rozgrywany był w 30 stopniowym upale.

Niedzielne zawody rozpoczęły się biegiem VIPów. Niestety niewielu podjęło wyzwanie przebiegnięcia 500m. Wśród tych co się odważyli byli m.in: poseł Lecha Antoni Kołakowski, przewodniczący Rady Miasta Wiesław Grzymała i prezes SM Perspektywa Zbigniew Lipski.

W III półmaratonie łomżyńskim wystartowało 200 zawodników w tym 20 kobiet. Zawodnicy do pokonania mieli 3,7 „kółek” po pętli liczącej 5534 metrów wyznaczonej ulicami miasta. Wśród uczestników biegu był m.in. „Elvis Presley”.
– Przyjechałem do Łomży aby popularyzować bieganie - mówił Michał Leśniewski, który dystans półmaratonu przebiegł w kompletnym stroju Elvisa z gitarą.
Dla niektórych startujących – tak jak dla  Zygmunta Staniszewskiego z Grajewa - łomżyński półmaraton był treningiem przed Maratonem Warszawskim, który odbędzie się 28 września w Warszawie oraz Maratonem w Atenach.

Dryżunowo:

1. Warszawski Klub Biegowy Gomnazjon

2. Łomzyński Klub Biegowy

3. Maratonka Grajewo

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Edward Terebun
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę