Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolejne medale lekkoatletów

Główne zdjęcie
Paweł Olszewski

Bardzo dobrze zaprezentowali się łomżyńscy lekkoatleci podczas Igrzysk LZS, które odbyły się w Słubicach. Zawodnicy LŁKS „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża. którzy zdobyli 8 medali (5 złotych i 3 srebrne). Rewelacyjnie spisał się Paweł Olszewski, wygrywając indywidualnie biegi na 400m (48.32) i 200m (21.70) oraz w sztafecie 4x400m – 3.14,60. Tylko 7 osób w Słubicach zdobyło po 3 medale, ale Paweł jako jedyny zdobył same złote!

Daniel Chyliński
Daniel Chyliński
Magdalena Stankiewicz
Magdalena Stankiewicz
Również Magdalena Stankiewicz postarała się o 3 krążki: 2 srebrne (800m – 2.12,45; 400m – 57.04) oraz złoty w sztafecie, gdzie Magda biegła na ostatniej zmianie, a wygrana ważyła się do samego końca (przewaga nad 2-gą sztafetą była zaledwie 2 ... tysięczne sekundy!).

O niespodziankę postarał się Daniel Chyliński, który pomimo że biegł ze starszymi o rok zawodnikami mającymi lepsze rekordy życiowe, bardzo dobrze rozegrał bieg i zwyciężył. O walce w tym biegu świadczy to, że między Danielem a czwartym zawodnikiem było zaledwie 0,06 sekundy, natomiast drugi na mecie uczestnik Mistrzostw Świata Juniorów Wojciech Jarosz stracił do naszego zawodnika 0,01 sekundy!

Ostatni medal dla „Prefbetu” zdobyła Żaneta Lenczewska, która w rzucie oszczepem ustanowiła rekord życiowy (41,03) co pozwoliło jej na zdobycie v-ce mistrzostwa.

Również na tej samej imprezie medal srebrny w sztafecie 4x100m zdobył Hubert Wiśniewski (LKS „Narew” Kurpiewski Łomża).

Podczas Igrzysk LZS w Słubicach swoich zawodników wystawiło 95 klubów z całej Polski.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę