Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Worek medali tenisistek stołowych

Sukcesem zakończył się start zawodniczek klubu AZS PWSIP Wałkuscy Łomża w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Polski. Siedmioosobowa drużyna zdobyła 15 medali.


W kategorii seniorek (gry pojedyncze) srebrny medal wywalczyła Ren Bingran,
w grach podwójnych brąz przypadł Kamili Świniarskiej i Katarzynie Listwon. W kategorii juniorek w grze pojedynczej Ren Bingran zdobyła złoto, a Weronika Łuba brąz, również w grze podwójnej zawodniczki łomżyńskiego klubu zdobyły medale: Ren Bingran z Karoliną Gołąbiewską- złoto, Monika Narolewska z Weroniką Łubą-brąz. W grach mieszanych juniorów Ren Bingran wspólnie z Piotrem Zającem (AZS Politechnika Rzeszów) zdobyli srebro, a brązowe medale przypadły Monice Narolewskiej i T. Filbrandtowi oraz Karolinie Gołąbiewskiej i Mateuszowi Pięciakowi. Z dorobkiem trzech medali turniej zakończyła najmłodsza zawodniczka łomżyńskiego klubu Edyta Szabłowska: brąz w grze pojedynczej kadetek, złoto w grze podwójnej oraz złoto w grze mieszanej kadetów wspólnie z P. Kościelniakiem.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę