Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Na sztucznej murawie...

Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje budowę kolejnego sztucznego boiska w Łomży. Miasto znalazło się w grupie 42 samorządów, których wnioski zakwalifikowano do realizacji w ramach programu „Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży” w roku 2008. Jak wyjaśnia Lukasz Czech z biura prasowego ratusza chodzi o budowę boiska na starej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Boisko na terenie starej strzelnicy, gdy zostanie zrealizowane, będzie już ósmym boiskiem ze sztuczną nawierzchnią w Łomży. Wiosną tego roku oddano do użytku pierwszy taki obiekt  przy szkole podstawowej nr 5 (nota bene także wybudowane w ramach ministerialnego programu Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży)  i otworzył się prawdziwy wór... Trwają prace nad budową kompleksu dwóch sztucznych boisk przy ul. Zawadzkiej (w ramach programu Orlik 2012), a jeszcze w tym tygodniu mają zostać podpisane umowy na realizację czterech sztucznych boisk przy łomżyńskich szkołach. Boiska ze sztuczną nawierzchnią powstaną przy SP nr 4 i 7, a także PG nr 3 i II LO.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę