Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Szybka Justyna

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska - nowa rekordzistka województwa na 10 km

36 minut i niespełna 7 sekund potrzebowała Justyna Korytkowska na przebiegnięcie 10 kilometrów. W Częstochowie podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski lekkoatletka LŁKS „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża z czasem 36,06,71 zajęła 5-te miejsce. Justyna poprawiła swój rekord życiowy o 2 minuty i 19 sekund jednocześnie ustanowiła nowy rekord województwa seniorów na tym dystansie.


Poprzedni rekord województwa na 10 km należał do Ireny Sakowicz (Juvenia Białystok) i wynosił 37.44,71. Rekord ten nie był pobity przez ostatnie 7 lat.
Justyna Korytkowska biega coraz szybciej. Jej mąż i trener Andrzej Korytkowski podaje, że za 2 tygodnie biegaczka wystartuje w w Grudziądzu, gdzie odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Justysia będzie biegła na 3000m z przeszkodami i 5000 metrów.  
- Liczymy również na dobre występy – podkreśla Korytkowski.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę