Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Mach najlepszy... po raz drugi

Andrzej Mach z Wrocławia po raz drugi zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym Nadzieja Cup. W finale gry pojedynczej pokonał Jakuba Jastrzębskiego z Chorzowa 2:0. Turniej przygotowany przez Radio Nadzieja i UKS Return Łomża odbywał się na kortach przy ul. Senatorskiej.

Mecz finałowy zwycięzca Andrzej Mach ocenił jako trudny - głównie z powodu pogody. Zawodnik powiedział, że grę utrudniał silny wiatr. Andrzej Mach dodał, że turniej w Łomży polubił z kilku powodów: dobrej organizacji, wspaniałej atmosfery i troski o zawodników jaką okazywali organizatorzy. Dodać należy, że Andrzej Mach wygrał też gry deblowe wspólnie z Michałem Szkułą z Bytomia. Turniej Nadzieja Cup trwał 4 dni. Wzięło w nim udział 16 zawodników - tenisistów z pierwszej 20-stki listy Polskiego Związku Tenisowego.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę